Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri

Teknolojinin geldiği son  noktaya ulaşmak mı istiyorsunuz ? PriTek çözümleri ile hedefinize kolayca erişin. 

BİZ KİMİZ?

PriTek Teknoloji ve Danışmanlık, şirketinizin kendi bünyesindeki
IT departmanı gibi davranarak problemlerinize akılcı ve hızlı (7/24)  çözümler üretmeyi hedefleyen teknoloji şirketidir. 

Daha Fazla
ÇÖZÜM ORTAKLIKLARIMIZ

Bilişim teknolojileri sürecine stratejik yaklaşıp, üst düzeyde IT hizmetleri sunduğumuz Turkcell Superonline Kurumsal
başta olmak üzere  çözüm ortaklıklarımız bulunmaktadır.

Daha Fazla
İLETİŞİM

Firmanızın alt yapı ve donanım ihtiyaçlarını ölçeklenebilir şekilde planlar, en az maliyet ve en kısa tepki süresi ile sürdürülebilirlik, danışmanlık ve destek hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Daha Fazla
Aklınızdaki Bir Soru  

Gelişen teknolojik dünyada neden
PriTek Teknoloji ?

Teknolojinin en son geldiği noktada belirlenen ihtiyaçlara hazır paket çözümler yerine, en uygun ve tamamına yönelik çözümler üreterek hem gereksiz donanım – yazılım maliyetinizi en aza indirger hem de daha verimli hızlı bir altyapıya sahip olmanızı sağlar.
Firmanızın alt yapı ve donanım ihtiyaçlarını ölçeklenebilir şekilde planlar, en az maliyet ve en kısa tepki süresi ile sürdürülebilirlik, danışmanlık ve destek hizmetlerini sağlar.

Daha Fazla

HİZMETLERİMİZ

Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri kurumunuzun/firmanızın alt yapı ve donanım ihtiyaçlarını ölçeklenebilir şekilde planlar, en az maliyet ve en kısa tepki süresi ile sürdürülebilirlik, danışmanlık ve destek hizmetlerini sağlar.

Tüm hizmetler için tıklayınız.
Sunucu ve Sanallaştırma Sistemleri

Herhangi bir ağ üzerinde bir programı veya bir bilgiyi farklı kullanıcılara / sistemlere paylaştıran donanım veya yazılımlardır. Bilişim alt yapınızın sanallaştırılması mevcut donanımlarınızın verimliliğinin, kullanılabilirliğinin ve esnekliğinin arttırılmasının yanı sıra maliyetlerinizin de azalmasını sağlayacaktır.

Siber Güvenlik Loglama ve Hotspot Hizmetleri 

Kurumlar içerisinde her ne kadar uzman personel bulunsa da güvenlik tasarımı ve denetimi her zaman bir üçüncü göz gerektiren konulardır. En iyi şekilde tasarlanmış ve işletilen sistemlerde bile kurum dışından gelen Güvenlik Uzmanlarının denetim ve önerileri pek çok kritik durumda hayat kurtaran önem taşımaktadır. 

IP – Bulut Santral Çözümleri

IP – Bulut Santral sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! IP – Bulut Santral ile daha güvenli, teknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuluyor.  Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan  IP – Bulut Santrallerde yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur. Tamamen internet üzerinden çalışır. 
Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Web Sitesi Kurulum ve Barındırma Hizmetleri

İyi bir internet sitesine sahip olmak, ziyaretçi sayınızı sürekli arttırmak ve işinizin dijital ortamdaki kimliğini oluşturmak için Pritek Teknoloji Hizmetleri ve Danışmanlık sizlere en iyi hizmeti sunar.
Ayrıca mobil, tablet uyumlu 
SEO optimizasyonlu, arama motorlarıyla uyumlu tamamen kullanıcı dostu web sitesinin hem kurulum hem de barındırma hizmetini sunar. 

Data Yedekleme – Felaket Kurtarma Senaryo Yönetimi

Veri güvenliğini her koşulda sağlamak ve iş sürekliliğinin devamı için kurum içerisinde kritik noktalara ait verilerin uzak lokasyonda yedeklerin tutulması ve olası felaketlere karşı önceden planlanmış bir eylem planının oluşturulması gerekmektedir.

Daha Fazla

Güvende Misiniz ?

Kamera Sistemleri

Herhangi bir durumu anında fark edebilmek için yüksek kalitede geliştirilmiş kamera sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Çalışma alanlarınızda düzeni ve güvenliği sağlamak için geliştirilmiş geçiş kontrol sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Bütün yaşam ve çalışma alanlarınızın güvenliği için geliştirilmiş alarm sistemleri

Hepsi ve daha fazlası Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri’nde!

Detaylar

Projeler

Çözüm ortaklığımız bulunan Turkcell Superonline Kurumsal ile de birlikte faaliyete geçirdiğimiz projelerimizin bir kısmı aşağıdaki gibi ifade edilebilir.

Web Design

Development

SEO Expertize

PriTek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri 

HUKAS
HUKUK ASİSTANI

Hukuk büroları ve avukatlar için iş yönetimlerinde işleyişi kolaylaştırmak adına geliştirdiğimiz HUKAS (Hukuk Asistanı) ile tüm kontroller elinizde.

Hepsi ve Daha Fazlası

Bize Ulaşın

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

    Online Sipariş

    Ürünlerimize online erişim artık mümkün olup, güçlü stoklarımızla hizmetinizdeyiz. Fırsatları kaçırmadan hemen inceleyin.