Data Yedekleme

Data Yedekleme – Felaket Kurtarma Senaryo Yönetimi

 

Veri güvenliğini her koşulda sağlamak ve iş sürekliliğinin devamı için kurum içerisinde kritik noktalara ait verilerin uzak lokasyonda yedeklerin tutulması ve olası felaketlere karşı önceden planlanmış bir eylem planının oluşturulması gerekmektedir. Bu tip bir sisteme sahip olan şirketler herhangi bir kesinti veya felaket durumuna karşı hazırlıklı olup sundukları hizmetlerde eksilme olmayacağı gibi kendi müşterilerine karşı daha fazla güvenilir olurlar. Risk ve yatırım maliyetlerini azaltmış ve maddi kayıpları engellemiş olmanın güveni içerisinde faaliyet gösterirler.

Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde felaket senaryo çözümleri ile kuruma ait tüm dijital varlıkları korumak ve olası senaryoları oluşturmak için uçtan uca tam çözüm verilir.

Kayıp önleme ve koruma için sistem yedekleme şeklinin belirlenmesi, sistem tamir süresi ve şekli, sistem geri yükleme ve devreye alma evreleri baştan tanımlanarak daimi iş sürekliliğinin sağlanması için kuruma özel olarak hizmet verilir.

 

 

Scroll Up