Hizmetlerimiz

Yazılım Hizmeti İhtacatı

%100 müşteri gizliliği ve memnuniyeti garantisi ile Java, Java Spring, PHP, C#, C++, WordPress, MySQL, Postresql, Mariadb, SQL, Andorid Programlama,… alanlarında en az 4 yıllık tecrübeye sahip Bilgisayar Mühendislerimiz ve Tercümanlarımız ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Yurt İçi Yazılım Desteği

%100 müşteri gizliliği ve memnuniyeti garantisi ile Java, Java Spring, PHP, C#, C++, WordPress, MySQL, Postresql, Mariadb, SQL, Andorid Programlama,… alanlarında en az 4 yıllık tecrübeye sahip Bilgisayar Mühendislerimiz ve Tercümanlarımız ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Yurt İçi Müşteri Sayısı = 2

Yurt Dışı Müşteri Sayısı = 1

Bize katılmak için hemen iletişime geçin.

Herhangi bir ağ üzerinde bir programı veya bir bilgiyi farklı kullanıcılara/sistemlere paylaştıran donanım veya yazılıma verilen genel isimdir. Bilişim alt yapınızın sanallaştırılması mevcut donanımlarınızın verimliliğinin, kullanılabilirliğinin ve esnekliğinin arttırılmasının  yanı sıra maliyetlerinizin de azalmasını sağlayacaktır. Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri  bu konuda profesyonel çözümler sunar.

Daha Fazla

Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri küçük, orta ve büyük işletmelerde ihtiyaçlara uygun, güvenilir, ekonomik ve sürdürülebilir network ve sistem altyapılarını tasarlayıp uygulamaya geçirir.

Mevcut Wireless , Fiber optik ve diğer Kablolama ürünleri ile , şirketinizin altyapısına ihtiyaç olabilecek tüm çözümlerin danışmanlığını yapar ve size en uygun çözümleri sunar.

Ayrıca şirketinizin network güvenliği için firewall uygulamaları çözümleri üretir.

Daha Fazla

Şirketinizde hali hazırda kurulu olan mevcut güvenlik sistemlerinizin de iyileştirme ve bakım çalışmaları Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri tecrübeli  teknik ekibi tarafından yapılır.

Tüm güvenlik sistemi çalışmaları için öncesinde ücretsiz keşif yapılarak en güvenli sistem projesi tarafınıza raporlanır.

Daha Fazla

Pritek Teknoloji Personel Devamlılık Kontrol Sistemleri (PDKS) ile personelinizin kartlı ya da biyometrik sistemler ile giriş çıkış saatleri kolaylıkla kontrol edilir.

Personelinizin işe geç kalıp kalmadığı, günlük ya da aylık kaç saat çalıştığı takibinin yanında vardiyaları, izinleri, maaş hesapları ayarlanabilir ve puantajı en doğru şekilde tutulabilir.

Aynı zamanda personel devam alışkanlıklarını tespit amacıyla istenen veriler üzerinde filtrelemeler ve raporlamalar yapılır.

Daha Fazla

Kurumlar içerisinde her ne kadar uzman personel bulunsa da güvenlik tasarımı ve denetimi her zaman bir üçüncü göz gerektiren konulardır. En iyi tasarlanmış ve işletilen sistemlerde bile kurum dışından gelen   Güvenlik Uzmanlarının denetim ve önerileri pek çok kritik durumda hayat kurtaran önem taşımaktadır.

 • Güvenlik Risk Yönetimi
 • Güvenlik Uyum Denetimi, Süreç Analizi: ISO 27001
 • Güvenlik Analizi, Sızma Testleri (Altyapı, Network, Uygulama)
 • Güvenlik Mimarisi Tasarımı, Planlaması
 • Güvenlik İzleme, Loglama ve Hotspot
 • Güvenlik Altyapısı Kurulumu

Daha Fazla

Pritek Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde felaket senaryo çözümleri ile kuruma ait tüm dijital varlıkları korumak ve olası senaryoları oluşturmak için uçtan uca tam çözüm verilir.

Kayıp önleme ve koruma için sistem yedekleme şeklinin belirlenmesi, sistem tamir süresi ve şekli, sistem geri yükleme ve devreye alma evreleri baştan tanımlanarak daimi iş sürekliliğinin sağlanması için kuruma özel olarak hizmet verilir.

Daha Fazla

IP – Bulut Santral sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! IP – Bulut Santral ile daha güvenliteknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuluyor.

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan  IP – Bulut Santrallerde yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur. Tamamen internet üzerinden çalışır.

Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Daha Fazla

Günümüzde en çok Digital reklam platformu sosyal medya siteleri üzerinden olmaktadır. Buna bağlı olarak bu sosyal medya sitelerinde ki hesapları yönetmek de ayrı bir marifet istemektedir.

İşte bu noktada Pritek Teknoloji Hizmetleri ve Danışmanlık sizlere en iyi şekilde Sosyal Medya Danışmanlığı sunar.

Böylece sizler sosyal medya sitelerinizi daha kolay bir şekilde yönetebileceksiniz.

Daha Fazla

İyi bir internet sitesine sahip olmak, ziyaretçi sayınızı sürekli arttırmak ve işinizin dijital ortamdaki kimliğini oluşturmak için Pritek Teknoloji Hizmetleri ve Danışmanlık sizlere en iyi hizmeti sunar.

 • Her bütçeye her projeye uygun çözümler
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • Arama Motorlarına Kayıt
 • Kurumsal E-Posta info@site.com
 • Sosyal Ağ Desteği

Daha Fazla